Univerzálny Garážové brány Klonovanie Diaľkové Ovládanie príveskom, 433MHz Brány, Skopírujte Kód UK 433MHZ Diaľkové Ovládanie Garážové Brány, Dvere

Univerzálny Garážové brány Klonovanie Diaľkové Ovládanie príveskom, 433MHz Brány, Skopírujte Kód UK 433MHZ Diaľkové Ovládanie Garážové Brány, Dvere

SKU: w160

Nový produkt

€0.83 €0.53
Štítky: chistmas garážové brány, sonoff tv ovládanie, dekor plechu, londýn štýl, sonoff sim ovládanie, mhouse garážové brány, reskin garážové brány, relé, rf, 3 sonoff ovládanie, 2.

Popis:

Klonovanie čip typy:

2260(PT2260,SC2260,LX2260,HX2260); 2262,(PT2262,SC2262,LX2262,HS2262,HX2262),PT2264,PT2240(LX2240),1527( EV1527,HS1527,HX1527 ),FP527,CS5211,SMC918,SMC926,AX5026,AX5326-3,AX5326-4,HT600,HT680,HT6207,HT6010,HT6012,HT6013,HT6014,HT12D, HT46F49E, PIC16F629,PIC16F630 a tak ďalej.Rôzne čip výrobcovia rôznych predpôn čip model, ako dlho, ako digitálny časť čip môže byť rovnaký model.

Poznámka:

My zvyčajne neodporúča kopírovanie plávajúci kód, čip, pretože existuje veľa neistôt pri kopírovaní plávajúci kód, čip.Pri kopírovaní plávajúci kód, čip, diaľkové ovládanie, nie je možné určiť, či sa pôvodné diaľkové ovládanie čip je bezpečnostného čipu.Preto neodporúčame kopírovanie rolling code diaľkové ovládanie.

Pomocou krokov:

1. Jasné, kód: dva prsty súčasne podržte tlačidlo odblokovanie na kľúč a kľúč na uzamknutie; LED svetlo rýchlo bliká 3 krát v približne 2 sekundy; nech jeden z prsty ísť (na druhej strane sa nemôže pustiť), a potom použite voľné prst rýchlo kliknite na tlačidlo trikrát na voľné tlačidlo, kým LED kontrolka bliká rýchlo, dva prsty môže uvoľniť, a potom stlačte akýkoľvek kláves na diaľkové ovládanie; keď LED svetlo zhasne, znamená to jasné kód je úspešný(štyri kľúče všetky prázdny); ak po stlačíte akékoľvek tlačidlo na diaľkovom ovládači, svetlo je stále, to znamená, že pôvodný kód nebola vymazaná úspešne.Čo potrebujete k re-jasné, a len úspešne klíringový kód môže klonovanie byť úspešný.Môžete opakovane jasné a klon kód.

2. Kopírovanie: ľavá ruka, pričom pôvodné diaľkové ovládanie, pravá ruka, pričom naše klonovanie diaľkové ovládanie a mať dva diaľkové ovládanie tak blízko, ako je to možné, stlačte najprv tlačidlá dva diaľkové ovládače naraz, asi 2 sekúnd, LED svetlo bude blikať rýchlo, 2 krát, po jednej sekundy, kontrolka udržuje blikať a pustiť prstov, a potom stlačte tlačidlo, po úspešnom štúdiu, svetlo stále, čo znamená, že prvý key code na pôvodné diaľkové ovládanie bol skopírovaný do iných diaľkové ovládanie; rovnaké metódy môžu byť použité v poradí o druhý kľúč, tretí kľúč...Ak je kópia je úspešný, diaľkové ovládanie funkcia je rovnaká ako pôvodná zodpovedajúce diaľkové ovládanie.

3. Obnovenie: Ak ste omylom vymazať kópiu diaľkové ovládanie kód, môžete súčasne stlačte tlačidlo kópia diaľkové ovládanie spodnej strane dve tlačidlá, LED svetlo bude blikať rýchlo, nech idú po stlačení ĺubovoĺného tlačidla, svetlo dlho, to, čo naznačuje, že kód na diaľkové ovládanie je obnovená.Pred použitím nášho kópiu diaľkového ovládania, nezabudnite odstrániť existujúci kód z diaľkového ovládania.

4. Ako sa vysporiadať so situáciou, keď niektoré z tlačidiel môžete ovládať, zvyšok nie je možné ovládať?Môžete použiť vymazať a obnoviť prevádzku, špecifické činnosti je nasledovný:

(1) prvé jasné kód;

(2) po odstránení kód, skopírujte neúspešné tlačidlo znova, a nie je potrebné skopírovať zvyšok tlačidiel;

(3) a potom zrušte kód znova;

(4) obnovenie poriadku; v tomto čase, originál kľúče, ktoré neboli úspešne skopírovaná sa teraz vzťahuje nové kódy, a originál kľúče, ktoré boli úspešne kopírovať sú teraz ponechané.Ak nie je kopírovať po druhú kópiu kľúčov, opakujte vyššie uvedené kroky, znova a znova, až kým sa všetky tlačidlá sú úspešne kopírovať.

Bezpečnostné opatrenia:

1. Vyberte položku diaľkové ovládanie predpoklad: pôvodné diaľkové ovládanie funkcia je normálne, diaľkové ovládanie čip je rovnaký alebo kompatibilný, diaľkové ovládanie prevádzková frekvencia rovnaké.

2. Diaľkové ovládanie môže kopírovať len pevná kód, učiť kód, čip a časti single-chip diaľkové ovládanie (môžete kopírovať čip model pozri copyable typ čipu).

3. Dva-pásmový diaľkové ovládanie, rolling code diaľkové ovládanie, single-chip program na šifrovanie diaľkové ovládanie nie je možné kopírovať.Ako HCS200, HCS201, HCS300, HCS301 a tak ďalej.

4. Pred kopírovaním diaľkové ovládanie, uistite sa, že existujúci kód na diaľkové ovládanie bol vymazaný a skontrolujte, či sa kód sa vymaže úspešne.Inak, to nie je možné kopírovať.

5. Uistite sa prosím, že váš diaľkový ovládač má dostatok energie, vzdialenosť medzi dvoma diaľkové ovládanie, tým lepšie!Ak je kópia vzdialenosť je príliš blízko k prepínaču v rôznych uhloch, ktoré chcete skopírovať.Stlačte a podržte tlačidlo na pôvodné diaľkové ovládanie poslať signál úplne normálne, a potom stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládači, aby zabezpečili, že funkcia je úplne skopírované.

Špecifikácie:

Materiál: Plast.

Veľkosť: 60*36*12mm.

Farba: Podľa fotografie zobraziť.

Typ: Bezdrôtové diaľkové.

O: ako elektrické teleskopické dvere, diaľkové ovládanie, cestnej brány na diaľkové ovládanie, alarm, diaľkové ovládanie a pod.


 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • veľkoobchod/dropshipping: Podpora
 • Druh: Bezdrôtové diaľkové
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • pre 1: elektrické teleskopické dvere na diaľkové ovládanie
 • Bezdrôtový prenos na vzdialenosť: 50-150 m). (otvorený priestor)
 • pre 2: cesta bránou na diaľkové ovládanie
 • Názov Značky: Alphun
 • Certifikácia: Žiadne
 • Fotoaparát Vybavený: No
 • veľkosť: 60*36*12mm
 • Kompatibilita: Ostatné
 • Menovité Napätie: 12V Batérie(súčasťou balenia)
 • Číslo Modelu: Bezdrôtové diaľkové
 • 3: alarm na diaľkové ovládanie a tak ďalej
 • Materiál: Plastové

Súvisiace produkty

Najpredávanejší