Prírodný Extrakt Echinacea Purpurea Prášok 20:1

Prírodný Extrakt Echinacea Purpurea Prášok 20:1

SKU: w958

Nový produkt

€16.07 €13.34
Štítky: sérum s, biela ryža, mexiko, les prívesok, vedúci závodu hrniec, kyselinu, prášok, vzduch rastlín tillandsia, Melatonín prášok, basketbal keychain, garcinia, hyaluron sérum.

NÁŠ ZÁVÄZOK K VÝNIMOČNEJ KVALITY Na bylín Sveta, sme sa vytvoriť vynikajúce produkty prostredníctvom dokonalej rovnováhy latesttechnologies, a najčistejšie živín príroda ponúka.Naším poslaním je zlepšovať životy ľudí, že dôvera naše vysoko kvalitné doplnky výživy na posilnenie ich zdravia.Integrity a kvality riadiť všetko, čo robíme, a náš záväzok voči zákazníkom vyrábať najvyššej kvality, výživové doplnky, bez premium cenu.

Popis produktu Echinacea Výhody, Aké sú výhody užívania echinacea?Aj keď sa zdá byť nekonečný počet echinacea výhody, týchto deväť vyniknúť. 1. Bojuje proti Rakovine Fascinujúce výskumu o echinacea výhody týkajúce sa mozgu, rakovina bola publikovaná spoločnosťou National Institutes of Health (NIH).O tom, že sa "liečivé hodnoty fytochemikálie obsiahnuté v Echinacea je jasne viditeľné, a ikona označuje, že tieto látky, ako aj fytochemikálie ešte objavil v iných bylín, môže byť užitočné nástroje na boj proti nádory." Použitie echinacea ako ďalší prírodnej liečby rakoviny v súčasnosti sa odporúča, doslova, "spolu — alebo dokonca na mieste — konvenčná terapia." 2. Posilňuje Imunitný Systém, Ako sa Echinacea pomôcť s prechladnutia?Publikované v časopise Lancet Infekčných Chorôb, University of Connecticut vykonáva meta-analýzy, štúdie, ktoré vyhodnocujú 14 štúdií a zistila, že: Echinacea kusy šance na chytanie prechladnutie o 58 percent.Echinacea znižuje trvanie prechladnutia o takmer jeden a pol dni.Craig Coleman, Asistent Lekárnickej Praxe a vedúci autor štúdie, dodal, že "mať doma správu z nášho štúdia je, že echinacea skutočne majú silný studený prevencii a úprave za studena výhody." Ako som zistil, to je jeden z niekoľkých účinné prírodné studenej opravné prostriedky.Podľa Dr. Coleman, "význam tohto zistenia sa stáva jasné, keď si uvedomíte Američanov trpí jedna miliarda prechladnutí ročne a stráviť asi 1,5 miliardy amerických dolárov ročne pre lekára návštev a ďalšie $2 miliárd na non-predpis kašeľ a studenej liečby." Spojené Štáty Ministerstvo Pôdohospodárstva Prírodných Zdrojov, Ochrany prírody Služby správy, že imunitný systém sa zdá byť silne ovplyvnené úrovni echinacea dávky.Zdá sa, že 10 miligramov echinacea za jeden kilgram telesnej hmotnosti, prijímať denne počas 10-dňovej lehoty, je účinný ako imunitného systému, povzbudzujúci prostriedok.Okrem toho, medical journal Hindawi zverejnila materiálu, čo naznačuje, že echinacea zastaví vírusovej nádche.Avšak najvýznamnejšie výsledky echinacea dávky s ohľadom na imunitný systém boli účinky pri použití na opakujúce sa infekcie.K dnešnému dňu, výskum ukazuje, že echinacea pravdepodobne znižuje studenej príznaky, ale zdá sa, že jeho účinky sú silnejšie raz studenej príznaky štart.Preto môžete vidieť, prečo echinacea je obľúbený odporúčanie pre integratívnu lekárov, homeopaths, naturopatia a viac pre svojich pacientov.

Špecifikácie

Názov Produktu: Echinacea Purpurea Extract20:1

Latinský Názov: Echinacea purpurea

Aktívne zložky: Echinacea Purpurea Extract20:1

Shlf-život:2years

Hlavné Funkcie 1. Posilnenie imunity; 2. Anti-Poburujúce; 3. Antivírusové, protiplesňové, protinádorové; 4. Echinacea výťažky môžu byť použité ako imunomodulačné činidlá a imunitného-stimulujúci hormón; 5. Anti-vírus, anti-hubové, anti-tumor a protizápalový účinok.Môže stimulovať imunitnú odpoveď; 6. Posilnenie imunitného systému, aby sa zabránilo chrípke; 7. Zníženie rizika prechladnutia, adjuvantnej liečbe artritídy alebo kožných chorôb, hojenie rán; 8. Zmierniť bolesť a spáliť bolesti, proti bakteriálnej a vírusovej infekcie, rakovina adjuvantná terapia.


  • Zloženie: Extrakt Echinacea Purpurea
  • NET WT: 100g~1000 g
  • Položka Druh: Chudnutie Krémy
  • Druh: Redukčný Krém
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: FEWG2652

Súvisiace produkty

Najpredávanejší