O VOLO

Najluxusnejšia telová a pleťová starostlivosť

Volo je značka, ktorá zachováva 300-ročnú tradíciu zberu lufy v Jadranskom mori. Táto stará tradícia umožňuje súčasným spotrebiteľom prístup k jednému z najzaujímavejších luxusných kozmetických výrobkov na trhu – na dotyk hodvábne mäkkej morskej prírodnej špongii. Jadranská špongia – lufa, je v najjemnejšej textúre (jemný hodváb), čím je po stáročia uznávaná ako kráľovná húb.

Zachovanie tradície

Zručnosti potrebné na zber morských špongií, ako aj znalosti ich prirodzených biotopov, sa prenášajú z generácie na generáciu potápačov. Všetky Volo lufy sú ručne zberané potápačmi z dna Jadranského mora. Moderné potápačské vybavenie umožňuje zber húb vo väčších hĺbkach a hĺbka potápania môže dosiahnuť až 50 metrov. Sme hrdí na sieť potápačov z celého Jadranu, s ktorými sa nadviazala spolupráca a spojili sa sily, ktoré prispievajú k obnove a ochrane húb v Chorvátsku.

Zachovanie prírodných zdrojov

Pochopenie a uvedomenie si nerozbitného vzťahu medzi človekom a prírodou si vyžaduje zachovanie prírodných zdrojov. Volo metódy zberu sú navrhnuté tak, aby chránili prirodzené biotopy špongií a umožnili revitalizáciu huby podporou trvalo udržateľného vzťahu medzi potrebami komerčného trhu a prírodných zdrojov. Spoločnosť Volo neustále pracuje na výskume a vývoji prírodných špongií na národnej úrovni. Volo metódy sú určené na ochranu prírodných zdrojov a biotopov húb.

Volo potápač

NAŠA MISIA

Zachovanie tradície zberu prírodnej morskej špongie, rozvoj súčasných metód pestovania a trvalo udržateľný zber lúf tak, aby spotrebitelia po celom svete získali prvotriedny prírodný produkt.

NAŠA VÍZIA

Byť uznávaná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na zber a pestovanie jadranskej prírodnej morskej špongie – lufy. Momentálne Volo nájdete okrem Chorvátska aj vo Francúzsku, Grécku, USA, Rusku, Japonsku a teraz už aj na Slovensku.

Pre koho je Volo určené?

Pre ľudí, ktorí

 • oceňujú prírodnú starostlivosť o pokožku a pleť
 • majú citlivú pleť
 • hľadajú výhody jemného telového a pleťového peelingu

 

 • hľadajú alternatívu k syntetickým špongiám a kozmetickým tampónom
 • hľadajú prírodný produkt pre starostlivosť o pokožku bábätka
 • hľadajú prírodný produkt pre aplikáciu a odstraňovanie make-upu
 • hľadajú skvelý darček k akejkoľvek príležitosti

 

 


Naše najobľúbenejšie produkty

určite si ich zamilujete aj vy
  Prírodné mydlo s lufou 2v1

  Prírodné mydlo s nádhernými farbami, skvelou vôňou a luxusnou lufou.

  Prírodné mydlo s lufou 2v1
  vôňa Hrozno
  Malé mydielka 2v1

  Ak chcete niekoho obdarovať, s týmto mydielkom nešliapnete nikdy vedľa. Ideálna ako mydielko na čistenie rúk. Skrýva v sebe aj luxusnú lufu.

  Malé mydielka 2v1
  Rôzne vône
  Pleťová lufa

  Pleťová lufa je ideálna na jemné, šetrné a dôkladné čistenie pleti. Pre jemný peeling a prekrvenie pokožky, zanecháva pleť zamatovo jemnú.

  Pleťová lufa
  "Jemný hodváb"
  Soľ do kúpeľa

  Treba viac slov? Názov Láska hovorí za všetko. Ideálne na prevoňanie tela, s aromaterapeutickými vlastnosťami. Pomôže Vám zrelaxovať, uvoľniť a navodiť romantickú atmosféru.

  Soľ do kúpeľa
  s názvom Láska
VOLO
Luxusná telová a pleťová starostlivosť z Chorvátska.

S Volo získate

Luxus

Pleťová a telová starostlivosť v najvyššej kvalite.

príroda

Čisto prírodné produkty a používané prírodné ingrediencie.

jedinečnosť

prírodná morská lufa je nezameniteľný produkt.

Čistota

Morské lufy Volo majú antiseptické vlastnosti a sú hypoalergénne.